Rekvalifikační kurz kadeřnice

Chystáte se vykročit jiným směrem? Rekvalifikační kurz vám může pomoci. Absolvujte u nás rekvalifikační kurz kadeřnice a změňte svou profesní budoucnost. Pokud jste z blízkosti Prahy, ale i z dáli, vyberte si termín kurzu a vyplňte přihlášku.

 

Max. počet frekventantů v kurzu: 
10
Délka rekvalifikačního kurzu: 

 Denní 3 měsíce, víkendový kurz 14 víkendů

V kurzu se vyučuje: 

Aplikace moderních technologických postupů, zásady péče o vlasy, večerní i svatební účesy, základní kadeřnické úkony. Dále se vyučují ,komunikace s klientem, základy podnikání, hygiena, teorie k přípravě na zkoušky.

Cena za kurz: 

Cena kurzu je 32.200,- Kč v ceně kurzu je zahrnuta zkouška z profesní kvalifikace, potřebujete mít na zkoušku modely , Potvrzení o zdravotní způsobilosti pro výkon kadeřnice .
 

Doplňující informace: 

V ceně je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce, 1 barva, 1 melír,1 trvalá . Fény ,strojky, natáčky a další pomůcky a nástroje jsou součástí vybavení praktické učebny. Frekventanti si kupují pouze vlastní nůžky a hřebeny. Na začátku kurzu Vám poradíme jaké nůžky a hřebeny budete potřebovat, případně Vám je zajistíme (nejsou však v ceně kurzu). V ceně je zahrnuta  závěrečná praktická a teoretická zkouška po jejímž úspěšném složení obdržíte  Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu a  Osvědčení o získání profesní kvalifikace  Kadeřník( 69-071-H ). Na podkladě této zkoušky získáte živnostenský list bez odpovědného zástupce- garanta.